To content | To menu | To search

Poprawa mikrokrążenia

doctor-563428_960_720.jpg

Innowacyjne metody zapewniające promienny wygląd

Mezoterapia igłowa zyskuje coraz więcej zwolenników, gdyż jest to świetna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Polega ona na śródskórnych iniekcjach aktywnych substancji, dzięki którym możliwe jest poprawienie mikrokrążenia, elastyczności skóry oraz zahamowanie procesów starzenia się komórek. Czy rzeczywiście warto skorzystać z takiej opcji?

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa polega na ostrzykiwaniu skóry właściwej i tkanki podskórnej specjalnie przygotowanymi substancjami aktywnymi, które dobierane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań danego pacjenta. Najpopularniejsze są preparaty zawierające kwasy hialuronowy i polimlekowy, a także witaminy, aminokwasy i oligoelementy. Takie wstrzykiwanie w głąb skóry i tkanek pobudza komórki do regeneracji, co niesie za sobą wiele korzyści.

Mezoterapia igłowa stosowana jest w wielu zabiegach: na twarz, ciało i skórę głowy. Dzięki nim zostają zmniejszone zmarszczki, skóra staje się prawidłowo nawodniona i ujędrniona, poprawia się także jej napięcie i ogólna kondycja. Mezoterapia wykorzystywana jest także w walce przeciwko cellulitowi oraz łysieniu. Wszystko to bez konieczności ingerencji chirurga oraz bez obawy przed długotrwałym bólem czy też negatywnymi skutkami ubocznymi. odwiedź stronę: mezoterapia.pl.

They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.scku.slupsk.pl/index.php?trackback/3

This post's comments feed