To content | To menu | To search

Friday, June 24 2016

Pomóż sobie, poczuj swoją wartość

medic-563425_960_720.jpg

Każdy człowiek rodzi się z ogromnymi możliwościami - możemy tak naprawdę zostać każdym, kim tylko chcemy. Możemy realizować swoje najskrytsze marzenia, niezależnie od tego, w jakim punkcie życiowym wystartujemy. Bardzo nieliczni mają odwagę sięgać po te marzenia - mają pomysł, realizują go, zakładają biznes lub oddają się swoim pasjom żyjąc pełnią życia i będąc szczęśliwym.

Continue reading...

Sunday, May 8 2016

Co warto wiedzieć o operacjach plastycznych?

medical-563427_960_720.jpgNa powiększanie piersi przy pomocy implantów decyduje się coraz więcej kobiet. To obecnie najpopularniejsza metoda korekty biustu. Warto jednak wiedzieć, że to dość poważny zabieg chirurgiczny i decyzję odnośnie jego wykonania należy dobrze przemyśleć. Metoda ta pozwala na niemal błyskawiczne powiększenie biustu, a poza tym efekty są z góry znane. W wyniku operacji biust może stać się nawet kilka razy większy. Przy okazji lekarz może też piersi podnieść i skorygować ich kształt.

Continue reading...

Friday, February 26 2016

Transport zagraniczny pacjenta

Jest wśród nas bardzo wiele osób ciężko chorych, wymagających specjalistycznego leczenia oraz sprzętu medycznego wykorzystywanego na co dzień. Są to osoby mające na przykład problemy z poruszaniem się, bądź pozostające pod stałym nadzorem aparatury monitorującej funkcje życiowe, albo też osoby podpięte do koncentratorów tlenu czy innych urządzeń wspomagających oddychanie. Bardzo często wymagają one specjalistycznego leczenia za granicą, które nie tylko jest kosztowne, ale również wymaga specjalnego transportu pacjenta.

Continue reading...

Monday, May 21 2012

Suplementy dla matek

Półki apteczne i sklepowe uginają się pod ciężarem suplementów, które wedle obietnic producentów są w stanie niemalże zdziałać cuda. Nie inaczej jest w przypadku produktów, które trafiają w ręce kobiet będących w ciąży. Suplementy diety dla kobiet w ciąży to jednak specyficzna grupa produktów. Z tego względu należy korzystać z porad lekarskich, by wiedzieć, co i w jakiej ilości stosować. Niedobór, ale i nadmiar poszczególnych składników może być groźny dla przyszłej mamy oraz płodu.

Continue reading...

Monday, May 30 2011

Bakteryjne zakażenia

U kobiet wydzielina z narządów rodnych jest normalną reakcją fizjologiczną. Jeśli jednak ów wydzielina zamiast bezwonnej i bezbarwnej staje się nieprzyjemnie pachnąca, przybiera dziwną konsystencję, a do tego zabarwia się, najpewniej trapi nas bakteryjne zakażenie pochwy. Utrzymanie higieny osobistej nie wyklucza pojawienia się dolegliwości i rozwoju zakażenia. Wystarczy intensywna kuracja antybiotykami, by osłabić układ odpornościowy, a co za tym idzie, zmagać się, w przypadku kobiet, między innymi z problemami natury intymnej.

Continue reading...