To content | To menu | To search

Monday, August 29 2016

Poprawa mikrokrążenia

doctor-563428_960_720.jpg

Innowacyjne metody zapewniające promienny wygląd

Mezoterapia igłowa zyskuje coraz więcej zwolenników, gdyż jest to świetna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Polega ona na śródskórnych iniekcjach aktywnych substancji, dzięki którym możliwe jest poprawienie mikrokrążenia, elastyczności skóry oraz zahamowanie procesów starzenia się komórek. Czy rzeczywiście warto skorzystać z takiej opcji?

Continue reading...

Friday, June 24 2016

Pomóż sobie, poczuj swoją wartość

medic-563425_960_720.jpg

Każdy człowiek rodzi się z ogromnymi możliwościami - możemy tak naprawdę zostać każdym, kim tylko chcemy. Możemy realizować swoje najskrytsze marzenia, niezależnie od tego, w jakim punkcie życiowym wystartujemy. Bardzo nieliczni mają odwagę sięgać po te marzenia - mają pomysł, realizują go, zakładają biznes lub oddają się swoim pasjom żyjąc pełnią życia i będąc szczęśliwym.

Continue reading...

Sunday, May 8 2016

Co warto wiedzieć o operacjach plastycznych?

medical-563427_960_720.jpgNa powiększanie piersi przy pomocy implantów decyduje się coraz więcej kobiet. To obecnie najpopularniejsza metoda korekty biustu. Warto jednak wiedzieć, że to dość poważny zabieg chirurgiczny i decyzję odnośnie jego wykonania należy dobrze przemyśleć. Metoda ta pozwala na niemal błyskawiczne powiększenie biustu, a poza tym efekty są z góry znane. W wyniku operacji biust może stać się nawet kilka razy większy. Przy okazji lekarz może też piersi podnieść i skorygować ich kształt.

Continue reading...

Saturday, March 5 2016

Maski tlenowe w służbie zdrowia

Dostarczanie tlenu do płuc to jedna z podstawowych akcji mających na celu podtrzymanie funkcji życiowych pacjenta. Tlen do podstawa naszego funkcjonowania - bez niego niemożliwe jest prawidłowe krążenie, a bez krążenia zamierają wszelkie narządy wewnętrzne człowieka, i to w ciągu kilku minut. Bardzo istotne jest zatem, by w krytycznych sytuacjach osoby poszkodowane w wypadkach lub chorzy mieli zapewnioną stałą podaż tlenu - nawet gdy ich własny mechanizm wentylacji płuc czasowo zaniechał pracy.

Continue reading...

- page 1 of 2